MarEli Aromatica s.r.o.  – jsme malá rodinná firma nabízející zcela přírodní kosmetiku, která ve svých produktech využívá pouze 100% rostlinné ingredience a produkty od včel z vlastního chovu.

„Květová, éterická – originál přírodní kosmetika“

Naše motto: „Každá žena může být přirozeně krásná díky přírodní péči aromaterapeutické kosmetiky“

Snažíme se propojovat včelí produkty s aromaterapií a jsme přesvědčeni, že péče o pleť i pokožku se správně zvolenými éterickými oleji a dalšími přírodními přísadami má celkové pozitivní účinky. To znamená, že pozitivně ovlivňuje a působí nejenom na pleť, ale i na duši, kterou harmonizuje, na celkové naladění organismu včetně navození dobré nálady.

Naše kosmetika a masti jsou určené na tvář i pokožku celého těla. Snažíme se vytvářet kosmetiku v duchu zdravého životního stylu s ohledem na zachování přírody. Od začátku se snažíme o vytvoření kosmetiky čistě přírodní bez chemických přísad, protože naši zákazníci si zaslouží pouze kvalitu. K výrobě používáme především zdraví prospěšné suroviny včetně olejů a vosku. Výsledkem je zdravá, hydratovaná a mladě vypadající pleť. Při harmonizaci duše dochází k vyladění, zklidnění a celkovému uvolnění. Naše kosmetika není testovaná na zvířatech, ale testujeme ji sami na sobě.

Z vlastních zkušeností víme, že aromaterapie zlepšuje psychickou i fyzickou kondici, lze ji využít i jako podpůrnou léčebnou metodu formou masáží nebo koupelí při zdravotních potížích nebo jako metodu preventivní, uklidňující či uvolňující.

Naše přírodní kosmetika pomáhá regenerovat pokožku a zpomaluje proces stárnutí, přispívá k její celkové hydrataci a uvolnění.