Balíky jsou obvykle odesílány do 2 dnů po obdržení platby (u zboží na objednávku se doba odeslání může lišit) a jsou odesílány prostřednictvím PPL nebo Česká Pošta a.s. se sledováním zásilek. Pokud máte zájem o alternativní doručení, kontaktujte nás bezprostředně po dokončení objednávky a na základě vzájemné dohody se pokusíme Vám vyjít vstříc.

Ať už si vyberete jakoukoli zásilku, budeme Vás informovat o stavu zpracování objednávky a poskytneme vám odkaz pro sledování vašeho balíku online. Poplatek za dopravu zahrnuje manipulační poplatek, poštovné a balné. Manipulační poplatky jsou fixní, přepravné se liší podle celkové hmotnosti či rozměrů zásilky. Doporučujeme seskupit položky do jedné objednávky. Nemůžeme seskupit dvě různé objednávky zadané samostatně a na každou z nich se vztahují poplatky za dopravu. Váš balíček bude odeslán na vaše vlastní riziko, ale ochraně křehkých předmětu před poškozením věnujeme zvláštní pozornost.

Krabice jsou dostatečně velké a vaše předměty během přepravy jsou dobře chráněny.

Při objednávce zboží je možné zvolit Osobní odběr na naší prodejně na adrese: Baškirská 1406/5, Praha 10, 10100 - samostatný vchod. O stavu objednávky a možného termínu vyzvednutí Vás budeme informovat.